Kontakt informacije

ADMINISTRATION

Centrala

info@almy.ba

+387 32 456 346

+387 32 456 350

Računovodstvo

+387 32 446 510

+387 32 456 350

Finansije

finansije@almy.ba

+387 32 456 849

+387 32 456 350

PRODUCTION

Fabrika betonske galanterije / prodaja

proizvodnja@almy.ba

+387 32 676 259

+387 32 676 259

Fabrika Baumy

info@baumy.ba

+387 32 864 224

+387 32 864 224

Betonska baza Zenica - Lipice

betonara@almy.ba

+387 32 676 544

+387 60 3196 525

Betonska baza Zenica - Raspotočje

betonara@almy.ba

+387 32 676 544

+387 60 3196 525

Betonska baza Zavidovići

betonara@almy.ba

+387 32 864 335

+387 60 3196 582

Betonska baza Hadžići

betonara@almy.ba

+387 60 3196 541 / +387 60 3196 541

Almy Metali

gradnjametali@almy.ba

+387 32 878 048

+387 32 878 048

CONSTRUCTION MATERIALS

Komercijalna služba maloprodaja

komercijala@almy.ba

+387 32 446 500

+387 32 446 501

Komercijalna služba veleprodaja

komercijala@almy.ba

+387 32 425 115

+387 32 423 187

Baumy komercijalna služba

info@baumy.ba

+387 32 423 177

+387 32 423 187

TRADE CENTERS

Bau centar Almy Zenica

+387 32 456 266

Bau centar Almy Zavidovići

+387 32 878 063

Bau centar Almy Nemila

+387 32 672 407

GAS & DERIVATES

Sektor trgovine naftom i naftnim derivatima

elvedin.begic@almy.ba

+387 32 446 320

+387 32 446 321

GAS STATIONS

BP Almy Zenica 1

bpzenica1@almy.ba

+387 32 446 040

BP Almy Zenica 2

bpzenica2@almy.ba

+387 32 446 320

BP Almy Sarajevo

bpsarajevo@almy.ba

+387 33 466 433

BP Almy Zavidovići 1

bpzavidovici@almy.ba

+387 32 868 630

BP Almy Zavidovići 2

bpzavidovici@almy.ba

+387 32 878 530

OIL, LUBRICANTS, TIRES

Komercijalna služba

asif.bjelic@almy.ba / nihad.hrkic@almy.ba

+387 32 424 074

+387 32 424 074

Skladište

mirzad.sehic@almy.ba

+387 32 424 076

+387 32 424 074

CAR PARTS

Komercijala i prodaja

autodijelovi@almy.ba

+387 32 456 841

+387 32 456 841

SERVICES

Sektor transporta

transport@almy.ba

+387 32 446 041

+387 32 446 041

Iznajmljivanje mašina

transport@almy.ba

+387 32 446 041

+387 60 3196 570

Motel Almy

motel@almy.ba

+387 32 446 041

+387 32 446 071

Prodaja nekretnina

+387 32 456 073

+387 61 188 149

Visokogradnja

visokogradnja@almy.ba

+387 32 456 073

+387 32 456 073

Rezaona pločastih materijala

+387 32 456 266

MARKETING

Marketing sektor

alen.seferovic@almy.ba / marketing@almy.ba

+387 32 456 346

+387 32 456 350

+387 60 3196 876

IT SECTOR

Računarska oprema

+387 32 456 346

+387 32 456 350